Wystawa „MATERIALITY” BENJAMINA HUBERTA w Berlinie

Niewątpiliwie Warszawa jest miastem pełnym ciekawych wydarzeń kulturalnych, lecz dzisiaj nie na Warszawie pragnę się skupić, lecz nad naszym sąsiadem z zachodniej granicy. Urlop w BERLINIE połączony z celem szukania najsdizajnu dobiegł końca, a ja, tak jak obiecałem, postaram się Wam ten najs Berlin przekazać. Zacznę od końca i przedstawię wam bardzo interesującą wystawę, na którą trafiłem zupełnie przypadkowo, będąc na imprezie otwierającej BERLIN FASHION WEEK.

„Materiality” to wystawa 27-letniego, świetnie już znanego na całym świecie dizajnera- Benjamina Huberta, pochodzącego z Wielkiej Brytanii. Jego pierwsza indywidualna wystawa pokazuje przede wszystkim owoce współpracy ze znanymi producentami: włoską marką Casamania, szwedzkimi firmami oświetleniowymi Zero oraz Örsjö, a także holenderskim producentem mebli De Vorm.

„Materiality”, czyli istotność, materialność, nadaje sens rozumienia wystawy. Zaprezentowane prace Beniamina Huberta, przedstawiają jego podejście do projektowania. Wystawa prezentuje zarówno gotowe przedmioty, rysunki projektów, próbki materiałów oraz prototypy.

Śledź funpage na FACEBOOKU! Tam zawsze najświeższe informacje, ciekawe informacje i niebawem… konkursy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: