Ruszył KONKURS FoorniFEST dla projektantów wnętrz!

NAJSDIZAJN zaprasza do udziału w konkursie!

5 marca br. ruszył konkurs FoorniFEST. Przedsięwzięcie skierowane do architektów oraz projektantów wnętrz prywatnych i publicznych. Jego celem jest wyróżnienie i zaprezentowanie jak najszerszej publiczności, również tej spoza granic Polski, wnętrz domów, mieszkań, apartamentów, restauracji, hoteli, sklepów etc. stworzonych przez rodzimych projektantów i architektów.

 

Zasady przystąpienia do rywalizacji są proste, wystarczy spełnić cztery podstawowe warunki:

1. założyć profil w platformie wnętrzarskiej Foorni.pl;
2. dodać do profilu zdjęcia wnętrz, których realizacja została zakończona nie wcześniej niż w grudniu 2010r
3. zgłosić swój udział na stronie konkursowej http://www.foorni.pl/konkurs;
4. przypisać pracę konkursową (min. 4 zdjęcia) do jednej z 6 kategorii konkursowych: małe wnętrze, wnętrze otwarte, wnętrze na poddaszu, wnętrze dla Kowalskiego, wnętrze ekskluzywne, wnętrze publiczne.

Prace konkursowe można zgłaszać do 8.05.2012 r, a w połowie maja, podczas głosowania międzynarodowe Jury Konkursowe wyłoni zwycięzców. Każdy z Jurorów będzie mógł przyznać poszczególnej pracy konkursowej od 1 do 5 punktów. Do udziału w Jury zaproszone zostały osoby bezpośrednio związane z rynkiem wyposażenia i aranżacji wnętrz.

„Jury tworzy internacjonalną, a tym samym wielokulturową mieszankę pokoleń, profesji i gustów” – podkreśla Zuzanna Dominów z platformy Foorni.pl. „Prace oceniać będą: redaktor naczelna oraz dyrektor artystyczna wiodącego pisma o wnętrzach, stylista, specjalista technologii informacyjnych i deweloper zarazem, historyk sztuki, producent telewizyjny, PR-owiec, redaktorzy i blogerzy. Członkowie Jury pochodzą z różnych państw: Polski, Danii, Hiszpanii, Belgii i Francji. Mam nadzieję, że taka wielość i wielowymiarowość doświadczeń, pozwoli nam WYBRAĆ NAJLEPSZE REALIZACJE spośród zgłoszonych. Zagraniczni blogerzy oraz magazyny internetowe wyraziły również chęć publikacji najciekawszych projektów (nie tylko nagrodzonych) na swoich stronach. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie miało okazję poznać możliwości i talent polskich architektów i projektantów wnętrz.”

Autor pracy konkursowej, która zdobędzie najwyższą liczbę punktów wygra realizację profesjonalnej witryny internetowej ze swoim portfolio o wartości 50 tys. zł, zrealizowaną przez agencję interaktywną Infinity Group. Dodatkowo MacBook’a Pro 15″ 2,2 GHz najnowszej generacji.
Laureatom pierwszych miejsc, w poszczególnych kategoriach konkursowych, przyznane zostaną iPad 2, a wyróżnieni mogą liczyć na Nagrody Dodatkowe – vouchery na kwotę 500 zł do realizacji w sklepach sieci AlmiDecor.

„Bardzo się cieszymy, że nagrody, które udało się nam pozyskać dzięki wsparciu Partnerów Konkursu, usprawnią codzienną pracę projektantów i architektów wnętrz” – dodaje Katarzyna Pawłowska z platformy Foorni.pl.

Wraz ze startem konkursu FoorniFEST na fanpage oraz na stronie internetowej platformy Foorni.pl pojawi się dodatkowa zakładka konkursowa. Pod adresem www.foorni.pl/konkurs odnaleźć będzie można wszystkie szczegóły dotyczące konkursu oraz aktualizowaną na bieżąco bazę zgłoszonych realizacji.

FoorniFEST

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: